Cukierki z nadrukiem – pomysł na prezent dla gości weselnych

Zorganizowanie ślubu i wesela wymaga naprawdę sporo nakładów energii, ale również nakładów finansowych. Okazuje się, że młoda para, aby pobrać się w wymarzonych okolicznościach, jest w stanie wydać nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oczywiście, wiele zależy od możliwości finansowych młodych (a raczej ich rodziców).

Często zdarza się, że wesela są skromne i wszelkie dodatkowe atrakcje są, ze względów finansowych, obcinane do zera. Mimo tego, pojawia się coraz więcej pokus, żeby sprawić, że dzień ten będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Przemysł ślubny wymyśla coraz to nowe atrakcje – a to budka na zdjęcia a to pokaz fajerwerków a to prezenty dla gości. Oczywiście, mały upominek na pewno sprawi, że gościom miło będzie się wracało z imprezy, jednak nie musi to wiązać się z dużym wydatkiem.

Bardzo fajnym pomysłem na prezent dla gości są cukierki z nadrukiem. Pierwszą zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim niski koszt zakupu. Tego typu smakołyki możemy zakupić przez Internet, na wagę. Cukierki z nadrukiem można również kupić w stacjonarnych sklepach, ale zazwyczaj kończy się to kilkukrotnym jeżdżeniem w dane miejsce. Znacznie lepiej załatwić to przez Internet. Grafik zaprojektuje dla nas dokładnie to co, chcemy. Zazwyczaj opakowanie cukierki z nadrukiem mają z cienkiego papieru. Jeśli są to na przykład krówki to mamy dość spore pole do popisu, jeśli chodzi o grafikę.

Mamy dużo miejsca na papierku. Możemy dać swoje imiona, miłą grafikę a nawet datę ślubu. Oczywiście, nie należy zapomnieć o najważniejszym – czyli słowie „Dziękujemy”. Cukierki można rozdawać na sali weselnej albo nawet już przed kościołem. Wówczas podziękujemy również gościom, których na wesele nie mogliśmy zaprosić, a jednak pojawili się oni w kościele na mszy. To bardzo miły gest w kierunku wszystkich zaproszonych.

Zobacz: Krówki reklamowe | pyszne-krowki.pl