Rynek nieruchomości w sercu Małopolski

Mieszkanie na wsi nigdy nie było moim marzeniem. Pomimo, iż rodzice i wujostwo posiadali paręnaście hektarów obszarów rolniczych na południu Polski, nigdy nie zamierzałem wiązać swojej przyszłości z rolnictwem i życiem w gospodarstwie. Postanowiłem poszukać wyzwań w tętniącym życiem Krakowie, do którego zawsze bliżej było mojemu sercu.

mieszkania w krakowiePoza samym podziwem dla naszej byłej stolicy, Kraków był dla mnie również miastem, w którym mogłem się spełniać zawodowo, gdyż mała mieścina, a w zasadzie wioska na południu naszego kraju nie oferowała mi odpowiednich dla mnie możliwości na płaszczyźnie zawodowej. Zdecydowawszy się na przeprowadzkę, postanowiłem dobrze zorientować się w obecnie panujących trendach na rynku nieruchomości w sercu Małopolski. Okazało się, że rozmiar możliwych opcji związanych z kupnem mieszkania w Krakowie był na tyle olbrzymi, że przed dokonaniem ostatecznej decyzji zakupowej, postanowiłem zasięgnąć porady eksperta w dziedzinie zakupu mieszkań, a konkretnie jednego z zaprzyjaźnionych maklerów mieszkaniowych. Dzięki jego radom, które bazowały na moim profilu osobowościowym i finansowym, udało nam się wspólnie ustalić najbardziej optymalne rozwiązanie dla mojej osoby.

Sprzedaż mieszkań w Krakowie odbywa się niezwykle szybko i dzięki temu nie musiałem czekać specjalnie długo na sfinalizowanie transakcji pomiędzy mną, a deweloperem. W przeciągu trzech dni udało mi się załatwić wszelkie stosowne formalności i przeniosłem się z mojej rodzinnej miejscowości koło Limanowej do Krakowa, w którym będę mógł realizować swoje cele zawodowe.