Sposób na dekoracje wnętrz!

Masz wrażenie, że dopadła Cię jesienna chandra? Pogoda za oknem wprawia Cię w stan przygnębienia i nawet nie chce Ci się wychodzić na dwór? Być może nawet Twój dom wydaje Ci się być w szarych kolorach, bo o tej porze roku nie wpadają do niego ciepłe, słoneczne promienie? Pogody niestety nie możesz zmienić, ale dom już tak.
Spokojnie, nie chodzi tutaj o remont, nie musisz kupować kolorowych mebli, nie musisz malować ścian. Wystarczy kilka drobiazgów, które nie zmienią znacząco zawartości Twojego portfela, a zmienią Twoje wnętrze.
Postaw na świeczki zapachowe w jaskrawych barwach. Wprowadzą ciepło do Twojego wnętrza. Wybierz kwiatowy aromat, dzięki któremu zyskasz powiew wiosny lub postaw na zapach pieczonego jabłka z cynamonem, który wprowadzi ciepło.
Kolejnym drobiazgiem są ozdoby, takie jak zdjęcia. Fotografie z wakacji, świąt czy urodzin, opraw w ramki drewniane. Możesz również być bardziej kreatywny i sam wykonać ramki. Fajnym rozwiązaniem jest Passe-partout (czyt. paspartu). To pojęcie pochodzi z Francji. Oznacza kartonową ramkę z wycięciem, w której umieszczane jest zdjęcie. Do tego ramkę można ozdobić muszelkami (fotografia z wakacji) czy kokardkami (fotografia świąteczna). Dekoracje znajdziesz w pasmanterii.
Kolejnym pomysłem na jesienną chandrę są kwiaty. Koniecznie żywe. Bez problemu znajdziesz ulubione rośliny w pobliskiej kwiaciarni.
Jest wiele możliwości na zmianę wnętrza. Dzięki nim lepiej zniesiesz chłodną pogodę i poprawisz sobie humor. Nawet nie zauważysz kiedy nadejdzie kolejna, kalendarzowa wiosna.