Twój wizerunek na krówce – sama słodycz

Chcesz zrobić niespodziankę dla miłośnika łakoci. Podarować coś unikatowego albo po prostu podziękować w słodki sposób. Istnieje wiele firm zajmujących się takimi usługami. Cukierki z nadrukiem są świetnym pomysłem. Potocznie możemy mówić o nich krówki reklamowe.

Pierwszy raz spotkałam się z nimi na ślubie przyjaciółki. Miłym gestem było rozdanie ich po ceremonii gościom oczekującym w długiej kolejce na składanie życzeń nowożeńcom. Cukierek z nadrukiem świeżo upieczone małżeństwo w objęciach z datą ślubu i podziękowaniem dla gościa.

Kolejne moje spotkanie z taką formą promocji nastąpiło gdy przy okazji przebywania w rodzinnym mieście wybrałam się na festyn. Hostessy trzymały w rękach wiklinowe kosze wypełnione przez krówki reklamowe. Pomyślałam wtedy, że to świetna forma promowania swojego regionu. Na opakowaniu słodkiej krówki znajdowały się folklorystyczne malowidła. Nie było to nachalne. Odebrałam to jako dotarcie do mnie przez mój żołądek. Kupili mnie.

Wielokrotnie później bywałam na targach, podczas których cukierki z nadrukiem znajdowały się na niemalże każdym stanowisku. Krówki reklamowe lub długopisy, do każdego trafia coś innego.

Cukierki z nadrukiem stały się popularne być może dlatego, że są tanie w produkcji a bardzo dobrze trafiają w serca klientów. Prezent niezależnie od sytuacji jest dobrze odbierany. Ludzie lubią dostawać podarunek nawet jeśli są to krówki reklamowe. Chcą zjednać sobie klientów warto dać im coś, niekoniecznie bardzo wartościowego. Małe krówki reklamowe mieszczą na swoim opakowaniu wystarczającą ilość informacji o naszej firmie lub działalności, żeby odbiorca mógł spokojnie zapamiętać od kogo taki słodki podarunek otrzymał.

Popularne stało się również włożenie krówki reklamowej do paczki, jeśli klient zamawia coś w naszym sklepie internetowym.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep-Krówki