Wymarzone i przytulne wnętrza

Zbudowaliśmy sobie dom albo kupiliśmy mieszkanie. W głowie mieliśmy przy tym mnóstwo wyobrażeń na temat tego, jak ma w środku wyglądać, a tu nagle, w chwili prawdy i czasie do działania, wszystko przepadło. Zostało zapomniane albo inaczej, nasze pomysły, w zderzeniu z rzeczywistością okazały się chybione.

Nasze wnętrza nie pasują ani do naszego stylu i smaku lub są całkowicie niefunkcjonalne. W takim wypadku aranżację swojego domu albo mieszania można powierzyć komuś, kto zajmuje się tym zawodowo. Takiej firmie lub osobie, dla której projektowanie wnętrz nie jest tajemnicą, ale wspaniałym, nowym wyzwaniem, które kocha.

Nie musimy się przy tym obawiać, że przybędzie do nas jakaś nadęta osóbka, przejmująca z miejsca władzę w naszych kątach i urządzająca je według własnego widzimisię. To tak nie działa.

Projektant wnętrz jest po to, aby nam sugerować rozwiązania, na podstawie naszych potrzeb i naszego gustu. Dla którego architektura wnętrz polega na dostosowywaniu ich do właściciela, a nie na odwrót. To człowiek rozumiejący właścicieli i pracujący w zgodzie z ich wymaganiami oraz biorący pod uwagę zasobność ich portfela. Taki, który rozumie rozterki i wraz z klientem poszukuje takich kompromisów, które nie nadwyrężą zasobów, a ułożą wnętrza tak, aby cieszyły swoim wystrojem i dawały poczucie ciepła i przynależności.

kuchnia zaprojektowana przez projektant wnętrz Marię Podobińską-Tuleję

Projekty wnętrz wykonywane przez osoby wykwalifikowane, a takimi z pewnością są projektant wnętrz czy architekt, to najlepszy sposób na uzyskanie modnego, ładnego i funkcjonalnego mieszkania lub domu. Przykład powyżej, gdzie możemy zobaczyć projekt wnętrza kuchni wykonany przez projektant wnętrz z poniższej krakowskiej pracowni projektowej.

Projektowanie wnętrz w Krakowie możesz zlecić tutaj: http://www.prostewnetrze.pl/